Майстер-клас «Ілюстрація творів Бориса Грінченка засобами паперової пластики»

Слайд309 грудня 2020 року

English version

9 грудня 2020 року з нагоди відзначення Дня Університету в Педагогічному інституті відбувся майстер-клас «Ілюстрація творів Бориса Грінченка засобами паперової пластики», організований та проведений кафедрою дошкільної освіти та кафедрою педагогіки та психології.

Присутні мали змогу переглянути уривок з віршованої казки Бориса Грінченка «Два морози», ознайомитися з сучасними матеріалами для паперової пластики, оптимальними прийомами роботи з дітьми різних вікових груп. Учасники майстер-класу створювали власних героїв, підкреслюючи їх образну виразність, а також виготовляли іграшкові ялинки та прикрашали їх.

Дякуємо всім учасникам за позитиві емоцій! До нових зустрічей!

Модератори заходу: Наталія Голота, к.п.н., доцент кафедри педагогіки та психології, Олена Літіченко, к.п.н., старший викладач кафедри дошкільної освіти.