Настановча зустріч адміністрації з магістрантами Інституту

20201008 143911  08.10.2020 року

English version

08.10.2020 року в Педагогічному інституті відбулася  настановча зустріч адміністрації Педагогічного інституту з магістрантами  освітніх програм  012 «Дошкільна освіта» та 013 «Початкова освіта» другого (магістерського) рівня-вступниками 2020 року.

Вітальні слова директора Інституту Ольги Котенко налаштували учасників на конструктивне спілкування щодо важливих питань проведення освітнього процесу у змішаному форматі,  проживання в гуртожитку, очікувань від взаємодії викладачів та студентів-магістрантів  у здобутті магістерського рівня.

Завідувачі випускових кафедр,  Ганна Бєлєнька та Геннадій Бондаренко, коротко поінформували студентів про особливості змісту освітніх програм, специфіки підготовки магістерських досліджень. Заступники директора, Марина Машовець та Юрій Савченко, зосередили увагу на  правах та обов’язках студентів  Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка.