ONLINE День відкритих дверей для вступників 2020 року

ONL 01 06 20 01 червня 2020 року

English version

01 червня 2020 року у Педагогічному інституті відбувся ONLINE День відкритих дверей для вступників 2020 року.

Семигодинний марафон зустрічей для вступників на 1 курс на основі ПЗСО, 1 курс (зі скороченим терміном навчання) на основі ОКР «Молодший спеціаліст» та 1 курс магістратури відбувся у Педагогічному інституті Київського університету імені Бориса Грінченка.

Понад 200 учасників з 315 зареєстрованих з усіх областей України та міста Києва були присутні на онлайн марафоні Дня відкритих дверей Педагогічного інституту.

Креативна команда Педагогічного інституту, потужна програма заходу, цікаві презентації гарантів освітніх програм, щирі емоції та враження про навчання та особисті поступи в Інституті від студентів та студентського самоврядування, консультація від працівників приймальної комісії, захоплені очі учасників – створили атмосферу невимушеності та, на нашу думку, заклали зерно професійного самовизначення у майбутніх вступників.