Психолого-педагогічний френдінг «Імперативи сучасної освіти: педагогічна спадщина Н. Й. Волошиної»

IMG 8680  29 лютого 2020 року

English version

29 лютого 2020 року в Педагогічному інституті Київського університету імені Бориса Грінченка було проведено психолого-педагогічний френдінг «Імперативи сучасної освіти: педагогічна спадщина Н. Й. Волошиної».

Упродовж френдінгу учасники дізналися як мистецтво слова впливає на естетичне виховання дитини. Опрацювали поняття «методичний імператив»; ознайомились з напрямом «нон-фікшн» для дітей; опанували методику роботи з сучасною книжкою-картинкою; удосконалили практичні навички щодо організації процесу виразного читання з дітьми дошкільного та молодшого шкільного віку.

Модератори заходу:  заступник директора з наукової роботи Світлана Паламар, старший викладач кафедри дошкільної освіти Світлана Кондратюк.