I етап Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Початкова освіта»

0-02-0a-c5a3ee833e8b1ef59e63af69ccabf2188d1418dbb06a2ac4d287dcd96aa311ef e00de66a 12 і 13 лютого 2020 року

English version

12 і 13 лютого 2020 року в Педагогічному інституті Київського університету імені Бориса Грінченка відбувся I етап Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Початкова освіта», в якій взяли участь 24 студентки ІІ-ІV курсів денної форми навчання першого (бакалаврського) освітнього рівня.

Мета I етапу олімпіади полягала у виявленні обдарованих студентів, сприянні розвитку їхнього творчого мислення, активізації наукового пошуку щодо вирішення актуальних проблем у галузі початкової освіти. Учасникам олімпіади було запропоновано завдання, складені з урахуванням сучасних психолого-педагогічних досягнень. Їх вирішення передбачали не лише володіння теоретичними знаннями програмового навчального матеріалу, а й методичні уміння вирішувати педагогічні задачі різного рівня складності.

12 лютого студенти виконували тестові завдання з педагогіки та методик початкової освіти. 13 лютого учасники олімпіади презентували урок з основних методик початкової школи.

Переможцями I етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Початкова освіта» стали:

перший (бакалаврський) освітній рівень

I місце – Пісна Аліна Олегівна, студентка IV курсу, групи ПОб-1-18-2.0д.

II місце – Брожик Діана Миколаївна, студентка IV курсу, групи ПОб-2-18-2.0д.

III місце – Кузьмич Катерина Віталіївна, студентка IV курсу, групи ПОб-1-18-2.0д.

Вітаємо переможців, бажаємо подальших здобутків і перемог у на II етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Початкова освіта»!