Соціальний проект (30.11.2019р.)

IMG 20191130 111336 30 листопада 2019 року

English version

30 листопада 2019 року в межах соціального проекту «З Києвом і для Києва» відбувся майстер-клас з оригамі для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку.

Студенти 2 курсу спеціальності «Дошкільна освіта» разом з дітьми навчалися виготовляти різноманітні фігурки з паперу: квіти та метеликів. Дітлахи із задоволенням поринули у світ давнього мистецтва, яке розвиває просторове мислення, терплячість, концентрацію, акуратність, уяву та фантазію. На завершення зустрічі учасники проекту придумали казку «Зайчик, мишка та динозаврик».

Модератори заходу: Голота Наталія Миколаївна, доцент кафедри педагогіки та психології; Карнаухова Антоніна Валеріївна, старший викладач кафедри педагогіки та психології.