Соціальний проект (23.11.2019р.)

IMG 20191123 115028 23 листопада 2019 року

English version

23 листопада 2019 року за участі студентів ІІ-ІV курсів спеціальностей «Початкова освіта» і «Дошкільна освіта» було проведено англомовну розвагу для маленьких жителів Русанівки «Ann’s adventures» у рамках Соціального проекту «З Києвом і для Києва».

Діти з великим задоволенням відгадували загадки, танцювали, виконували рухи під музичний супровід, спостерігаючи за студентами та їх командами, емоційно реагували на швидку зміну дій. Родзинкою розваги став квест, де потрібно було відгадати загадку і рушати далі. Пригоди казкової ляльки Ann сподобалися і дітям і студентам, особливо ІІ курсу, які ще не знайомі з методикою навчання дітей іноземної мови. Всі учасники отримали у подарунок розмальовки і солодощі, а також заряд енергії на весь день!

Модератор проекту: Лобода О.В., старший викладач кафедри іноземних мов і методик їх навчання Педагогічного інституту