Квест «Український правопис: знати, не можна ігнорувати»

IMG 7555 12 листопада 2019 року

English version

12 листопада 2019 року  в Педагогічному інституті відбувся квест «Український правопис: знати, не можна ігнорувати», активними учасниками якого стали члени Наукового Товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Педагогічного інституту і студенти спеціальностей «Початкова освіта» та «Дошкільна освіта»: ПОб-1-18-4.0д, ДОб-1-18-4.0д.

Захід було проведено до Дня української мови та писемності. Студенти продемонстрували ґрунтовні знання української мови, народних мистецтв. Учасники заходу мали можливість виявити творчі здібності, оскільки у квесті був передбачений не тільки науковозорієнтований мовний контент, але й мистецький розважальний.

Модератори:  заступник директора з наукової роботи Педагогічного інституту С.П. Паламар, професор кафедри початкової освіти Л.Л. Нежива, старший викладач кафедри дошкільної освіти С.Г. Кондратюк, М.С. Науменко, викладач кафедри дошкільної освіти.