Соціальний проект 26.10.2019

IMG 20191026 114600 - копия  26 жовтня 2019 року

English version

26 жовтня 2019 року в межах виконання програми соціального проекту «З Києвом і для Києва» було проведено цікаву й пізнавальну розвагу для дітей та їхніх батьків «Фантазери-мрійники та міський транспорт».

Захід було проведено студентами 2 курсу спеціальності «Дошкільна освіта» груп ДОб -1- 18- 4.0д. і ДОб 2 – 18 - 4.0д. Діти разом з батьками відгадували загадки, слухали вірші, переглянули інсценізацію казки «Про жовтий автобус» автора Марії Солтис-Смирнової, а також із захопленням приймали участь у магічних дослідах, а саме: «Магія з водою, олією, барвниками», «Чарівні папірці». У експерименті «Телефон» за допомогою двох пластикових склянок і ниток діти мали змогу вести розмову один з одним на певній відстані. Після цього учасники заходу із задоволенням погралися у рухливі ігри: «Кольорові автомобілі», «Схованки» та інші. Зустріч виявилася корисною й цікавою як для дітей, їхніх батьків, так і для студентів!

Модератор заходу: Товкач Ірина Євгеніївна, канд. психол. наук, старший викладач кафедри дошкільної освіти.