Засідання Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Педагогічного інституту

18 10 16 жовтня 2019 року

English version

16 жовтня 2019 року відбулося чергове засідання Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Педагогічного інституту.

На засіданні було заслухано звіт про діяльність за період 2018-2019 року та визначено перспективи подальшої роботи Наукового товариства Педагогічного інституту, представлені головою Матюшинець Яною Володимирівною.

Одним із питань порядку денного було переобрання голови, заступника та секретаря Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Педагогічного інституту.

За результатами таємного голосування головою Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Педагогічного інституту було обрано Науменко Марину Сергіївну, викладача кафедри дошкільної освіти; заступником голови – Бабич Вікторію, студентку ІІ курсу, спеціальності «Дошкільна сосвіта»; cекретарем – Гевель Софію, студентку ІІ курсу, спеціальності «Дошкільна сосвіта».

Вітаємо новобраних колег! Бажаємо творчої наснаги та плідної наукової праці!