Свято «Енеїда»-фест у Педагогічному інституті

1 copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy 10 жовтня 2019 року

English version

10 жовтня 2019 року у Педагогічному інституті відбулося свято «Енеїда»-фест, активними учасниками якого стали студенти спеціальностей «Початкова освіта» та «Дошкільна освіта»: ПОб-1-18-4.0д, ПОб-2-18-4.0д, ПОб-1-19-2.0д, ПОб-2-19-2.0д, ДОб-1-18-4.0д, ДОб-2-16-4.0д.

Літературне свято, що відбулося у стінах Педагогічного інституту, набуло ознак фестивалю, на якому демонструвалися українські духовні скарби, народні звичаї. Учасники заходу мали можливість уявити картину української старожитності, зображену в поемі І.П. Котляревського, змогли глибоко відчути національну основу твору, красу художнього слова класика української літератури.

Студенти презентували українські народні пісні, ігри, одяг, страви та відтворили народний характер «Енеїди» І.П. Котляревського, адже через античний сюжет у поемі вирує козацька стихія, жива народна мова, гумор, побут українців.

Висловлюємо подяку за підтримку заходу адміністрації позашкільного навчального закладу Центр технічної і художньо-естетичної творчості для дітей та юнацтва «Зміна» Управління освіти Дніпровської районної в м. Києві державної адміністрації, зокрема К.О. Фої за авторський дизайн головних уборів учасниць заходу.

Модератори: заступник директора з наукової роботи Педагогічного інституту С.П. Паламар, професор кафедри початкової освіти Л.Л. Нежива, старший викладач кафедри дошкільної освіти С.Г. Кондратюк.