Виїзне заняття з курсу "Дитяча література з методикою навчання»

0-02-05-0b11c8ee2350234f577e50a179af3428e9b3dde0eac296924afbbe0785349d34 9445d8bb  10 вересня 2019 року

English version

10 вересня 2019 року в Національному музеї літератури України було проведене виїзне семінарське заняття з курсу «Рідномовна освіта з методикою навчання: Дитяча література з методикою навчання» із студентами І курсу (скорочений термін навчання) першого бакалаврського освітнього рівня спеціальності «Початкова освіта» Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка. Екскурсію організували заступник директора з наукової роботи С. П. Паламар та професор кафедри початкової освіти Л. Л. Нежива. Екскурсоводи музею літератури провели захопливу квест-подорож музейними кімнатами з пошуком літературних скарбів. Студенти почули багато цікавих фактів з життя й творчості класиків літератури Т. Шевченка, І. Нечуя-Левицького, І. Франка, Б. Грінченка, Лесі Українки, М. Коцюбинського, а також про сучасне українське письменство. Екскурсія повною мірою сприяла реалізації мети і завдань семінару «Особливості української літератури для дітей». Цей захід допоміг молоді долучитися до скарбниці української літератури, розширити досвід проведення шкільних екскурсій.