Вручення дипломів випускникам Педагогічного інституту 2019 року

27 V  25-27 червня 2019 року

English version

У Педагогічному інституті 25-27 червня 2019 року відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів студентам–випускникам першого (бакалаврського) та другого (магістерського) освітніх рівнів, заочної та денної форм навчання, спеціальностей «Дошкільна освіта» та «Початкова освіта».

Професійна підготовка майбутніх педагогів у Київському університеті імені Бориса Грінченка за останні роки стала справжнім освітнім брендом, адже здійснюється на дослідницькій основі, за безперервної іншомовної підготовки, проведенням наскрізної педагогічної практики у кращих за рейтингом закладах дошкільної та початкової освіти м. Києва.

Віднині відкривається нова сторінка в житті наших випускників. Ми щиро бажаємо, щоб перший плідний досвід творчої співпраці в студентській аудиторії став запорукою успіху кожного, додав наснаги у творенні нових сторінок особистої та професійної історії та історії нашого Університету.