Соціальний проект 09 березня 2019 року

IMG 0878  09 березня 2019 року

English version

Теплого весняного ранку 9 березня 2019 року студенти ІІІ курсу спеціальності «Початкова освіта», в рамках проведення соціального проекту «З Києвом і для Києва», презентували маленьким мешканцям Русанівки цікаву пізнавальну розвагу англійською мовою «Unicorn brought spring».

Під час розваги діти відгадували загадки, долали перешкоди, грали з головними героями і малювали своїх улюблених персонажів, а студенти мали змогу перевірити свої організаторські здібності та знання з методики проведення ігор іноземною мовою з дітьми дошкільного і молодшого шкільного віку.

Гарний настрій, позитивні емоції, веселий сміх малечі та їх батьків зробили захід надзвичайно емоційним, життєрадісним і святковим.

Модератор заходу: Ольга Лобода, старший викладач кафедри іноземних мов і методик їх навчання Педагогічного інституту.