I етап Всеукраїнської олімпіади з педагогіки і фахових методик зі спеціальності «Початкова освіта»

25 02 19 1 19 і 21 лютого 2019 року

English version

19 і 21 лютого 2019 року в Педагогічному інституті Київського університету імені Бориса Грінченка відбувся I етап Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Початкова освіта», в якій взяли участь студенти ІІІ і ІV курсів денної форми навчання. Учасники олімпіади розв’язували тестові завдання з педагогіки, психології, методик навчання в початковій школі, представляли фрагмент уроку.

Переможцями I етапу Олімпіади стали:

ОР перший «бакалаврський»

I місце    – Жидецька Наталія, студентка IV курсу, група ПОб-1-15-4.0д.

II місце  – Богачук Ольга, студентка IV курсу, група ПОб-1-15-4.0д.

Бовсунівська Дарина, студентка IV курсу, група ПОб-1-15-4.0д.

III місце – Кузьмич Катерина, студентка IІІ курсу, група ПОб-1-18-2.6д.

Усім учасникам олімпіади бажаємо подальших здобутків і перемог у фахових конкурсах і змаганнях, а переможцям – творчих досягнень на II етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Початкова освіта»!