IMG 2744  21 лютого 2019 року

English version

21 лютого 2019 року на практичному занятті з дисципліни «Практикум з ігрової діяльності» студентів ІІІ курсу груп ДОб 1-16-4.0д та ДОб 2-16-4.0д на тему «Методика керівництва театралізованими іграми та форми ігрово-анімаційного спілкування дітей дошкільного віку» студенти зустрілися  з майстрами Київського держа́вного академі́чного теа́тру ляльо́к, познайомилися з репертуаром театру, принципами відбору художніх творів для створення сценаріїв, підходами до інтерпретації та осучаснення змісту мистецьких шедеврів, технологічними прийомами обрання ляльок та декорацій, методикою підготовки малят до відвідування театралізованих дійств. Зустріч студентів, викладачів та акторів була наповнена змістовним спілкуванням, емоційним піднесенням і спрямованістю на подальшу практичну діяльність майбутніх вихователів.