Міжнародне стажування в рамках Європейського освітнього проекту

Vertugina  24 січня 2019 року.

English version

З 24.10.2018 р. по 24.01.2019 р. старший викладач кафедри дошкільної освіти, к.п.н. Вертугіна Валентина Миколаївна брала участь у міжнародному стажуванні в рамках Європейського освітнього проекту “The innovation Methods and Technologies of Teaching: The Newest in the European Educational Practice” у Вищій Школі Лінгвістичній в Ченстохові (Республіка Польща). Під час стажування ознайомилась з можливостями реалізації принципу мобільності студентів та викладачів, налагодила зв’язки з польськими колегами, брала участь у Міжнародних конференціях («Zaburzenia w procesie edukacji / Zaburzenia procesu edukacji II», «Discovering entrepreneurship in a knowledge-based economy – (dekbe-2019»). В результаті стажування отримано офіційний сертифікат про проходження курсу підвищення компетентностей за формою Міністерства освіти Республіки Польща та сертифікати про участь у Міжнародних конференціях.