Командна гра «Життєпис Бориса Грінченка»

5  04 грудня 2018 року

English version

04 грудня 2018 року Науковим товариством студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Педагогічного інституту у рамках Грінченківської декади було проведено командну гру «Життєпис Бориса Грінченка» для студентів першого курсу спеціальності «Дошкільна освіта».

Учасники під час гри мали змогу розширити власні знання про життєвий шлях та педагогічну спадщину Бориса Грінченка. Студентам було представлено завдання пошукового характеру, де вони могли презентувати власні дослідницькі уміння та навички.

Позитивна атмосфера сприяла креативному вирішенню поставлених завдань під час командної гри.

Щиро дякуємо усім учасникам гри, бажаємо успіхів у подальшому вивченні педагогічної спадщини Бориса Грінченка!

Модератори заходу: Паламар С.П., к. п. н., старший науковий співробітник, заступник директора з наукової роботи Педагогічного інституту; Матюшинець Я.В., голова НТ Педагогічного інституту, аспірант, викладач кафедри педагогіки та психології.