Літературний квест «Творами Бориса Грінченка»

kvest grinchenko 07.12 11       07 грудня 2018 року

English version

7 грудня 2018 року в межах проведення Грінченківської декади відбувся літературний квест «Творами Бориса Грінченка».

Студенти Педагогічного інституту кафедр дошкільної та початкової освіти мандрували стежками творів відомого майстра слова, патріота, наставника. Мета заходу: формування у студентів уміння методично грамотно застосовувати сучасні засоби та педагогічні технології щодо розвитку художньо-практичної компетентності дітей; уміння створювати можливості для виявлення художньо-мовленнєвої активності та творчості дітей; стимулювання мотивації саморозвитку та постійного фахового зростання. Особливо майбутнім педагогам та вихователям сподобалися такі види робіт, як: «графічний конструктор», «класний журнал», «драматизація-імпровізація», «ментальна атрибутивна карта творів», «педагогічна анотація», «мій сенкан», «буктрейлер улюбленого твору».

Модератори заходу: кандидат педагогічних наук, старший науковий співробітник Паламар С.П., доктор педагогічних наук, професор Белєнька Г.В., кандидат педагогічних наук Шкарбан Л.В., кандидат педагогічних наук Кондратюк С.Г.