Літературна вітальня до Дня української мови та писемності

09 11 2018 1    09 листопада 2018 року

English version

09 листопада 2018 р. у межах вивчення навчальної дисципліни «Дитяча література з методикою навчання» та з нагоди святкування Дня української мови й писемності відбулася зустріч студентів ІІ курсу ОР «бакалавр» спеціальності «Початкова освіта» із дитячим письменником Олександром Дерманським.

У процесі спілкування з Олександром Степановичем майбутні фахівці мали змогу ознайомитися із першими кроками до успішної літературної діяльності. Автор презентував літературні твори для учнів початкової школи, які рекомендовано Міністерством освіти і науки України для читання, а саме: «Володар макуци, або Пригоди вужа Ониська», «Бабуся оголошує війну», «Корова часу», «Царство Яблукарство», «Танок чугайстра», повість «Маляка – принцеса Драконії», збірки казок «Казки дракона Омелька» та віршів «Бигимоти – не медмеді».

Дякуємо Олександру Дерманському за цікаву та змістовну зустріч та бажаємо творчого натхнення і подальших успіхів на літературній ниві!

Модератори: Л.А. Порядченко, Н.С. Кипиченко, Н.В. Вишнівська