"Фантазери-мрійники"

IMG 1534    03 листопада 2018 року

English version

03 листопада 2018 року студенти 1 курсу спеціальності «Дошкільна освіта» Педагогічного інституту у рамках соціального проекту «З Києвом і для Києва» запросили маленьких русанівців до ігрової студії "Фантазери-мрійники", де спільно провели цікаві природничі досліди та вивчили низку народних рухливих ігор: "Калина", "Кую, кую, ковалі", "Вари кашу" та багато інших. Чудовий настрій панував серед учасників ігрового заходу. Малюки та їх батьки отримали шквал позитивних емоцій та нових знань, що обов'язково використають в своєму житті, а студенти - на крок наблизилися до розуміння того, наскільки непростою й відповідальною є професія вихователя.

Загадкова, інтригуюча атмосфера та веселий настрій супроводжували учасників впродовж усієї гри.

Модератори заходу: Юлія Волинець, Лариса Гаращенко, Світлана Кондратюк, викладачі кафедри дошкільної освіти.