Соціальний проект "З Києвом і для Києва" (13 жовтня 2018 р.)

Image00008   13 жовтня 2018 року

English  version

13 жовтня 2018 року в Педагогічному інституті Київського університету імені Бориса Грінченка продовжив роботу IX етап соціального проекту «З Києвом і для Києва». Студенти ІV курсу спеціальності «Дошкільна освіта» запропонували маленьким мешканцям Русанівки цікаву подорож «Колобок в країні друзів». Діти з великим задоволенням імітували дії персонажів, долали перешкоди, відгадували загадки, танцювали під веселу музику і малювали героїв улюбленої казки.

Доброзичлива атмосфера дійства сприяла єднанню дітей, студентів і батьків. Студенти презентували дітям смаколики і наліпки. Всі учасники перебували у святковому та піднесеному настрої!

Модератор заходу: Лобода Ольга Володимирівна, старший викладач кафедри іноземних мов і методик їх навчання.