Видання Факультету

Факультет педагогічної освіти Київського столичного університету імені Бориса Грінченка запрошує науково-педагогічних працівників, науковців і студентів до подання наукових публікацій до наукового фахового видання "Педагогічна освіта: теорія і практика. Психологія. Педагогіка" випуск №41 (1) 2024 року.

Наукове фахове видання «Педагогічна освіта: теорія і практика. Психологія. Педагогіка» включено до переліку наукових фахових видань України (Категорія «Б»), у яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора наук і доктора філософії (PhD) зі спеціальностей: 011 – «Освітні, педагогічні науки»; 012 – «Дошкільна освіта»; 013 – «Початкова освіта»; 015 – «Професійна освіта (за спеціалізаціями)»); 053 - "Психологічні науки".

"Педагогічна освіта: теорія і практика. Психологія. Педагогіка"