Календар подій

Засідання стипендіальної комісії щодо нарахування додаткових балів до рейтингу успішності

Засідання стипендіальної комісії Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка щодо нарахування додаткових балів до рейтингу успішності за наукову, науково-технічну, творчу, спортивну, громадську діяльність та корпоративну культуру відбудеться 19 червня 2020 року, об 11:00, у системі Hangouts Meet*.

Нагадуємо, що відповідні документи необхідно надіслати на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 17:00 17 червня 2020 року, вказавши в темі листа «Додаткові бали», а також зазначивши своє прізвище та шифр групи.

* Посилання на зустріч членам стипендіальної комісії буде надіслано 17.06.2020 року