Календар подій

Спеціальна сесія EdCamp "Повірмо, підтримуймо, перемагаймо або як розвивати навички стійкості в спільноті"

Шановні колеги!

Пропонуємо вам відвідати спеціальну сесію EdCamp "Повірмо, підтримуймо, перемагаймо або як розвивати навички стійкості в спільноті". Захід відбудеться 21 травня 2024 р. о 10.00 - 11.30 в ауд. 205 за адресою б-р. Ігоря Шамо 18/2.

Цей практико-орієнтований та інтерактивний захід має на меті поширити серед викладацтва практичні прийоми розвитку навичок стійкості та благополуччя у спільноті викладачів та студентів. В ході заходу учасники дізнаються про роль соціально-емоційних навичок в житті людей отримають практичні поради щодо розвитку навички співпереживання.

За результатами тренінгу учасники оволодіють практичними прийомами розвитку життєстійкості та удосконалять уміння створювати стійкі спільноти.

Цільова аудиторія: науково-педагогічні працівники Факультету педагогічної освіти

Тренери: Тетяна Головатенко та Інна Леонтьєва

Термін реєстрації: до 15 травня