Календар подій

ІV Всеукраїнський студентський науково-практичний онлайн-форум (з міжнародною участю) «ІНШОМОВНА ОСВІТА ОЧИМА СТУДЕНТІВ»

Дата проведення: 10-14 травня 2024 року
Дата реєстрації: до 07 травня 2024 року за посиланням
Формат проведення форуму: дистанційний
Робочі мови форуму: українська, англійська
Участь: безкоштовна
Координатори форуму:
Кошарна Наталія Володимирівна, завідувач кафедри іноземних мов і методик їх навчання Факультету педагогічної освіти Київського столичного університету імені Бориса Грінченка, кандидат педагогічних наук, доцент;
Руднік Юлія Вікторівна, старший викладач кафедри іноземних мов і методик їх навчання Факультету педагогічної освіти Київського столичного університету імені Бориса Грінченка, кандидат педагогічних наук;
Джурило Аліна Петрівна, доцент кафедри іноземних мов і методик їх навчання Факультету педагогічної освіти Київського столичного університету імені Бориса Грінченка, кандидат педагогічних наук, доцент;
Гапон Людмила Ігорівнавикладач кафедри іноземних мов і методик їх навчання Факультету педагогічної освіти Київського столичного університету імені Бориса Грінченка.

Шановні студенти!

Запрошуємо Вас 10-14 травня 2024 року

взяти участь у ІV Всеукраїнському студентськомунауково-практичному онлайн-форумі (з міжнародною участю) «Іншомовна освіта очима студентів»

Напрями роботи форуму:

• Мультилінгвізм як чинник формування світоглядних орієнтирів мовної особистості студента.
  • Лінгвістичні та культурологічні аспекти іншомовної міжкультурної комунікації.
  • Іншомовне професійне спілкування та його роль у професійному самовизначенні майбутнього фахівця.
  • Інноваційний розвиток іншомовної освіти дітей та підлітків: традиції, тренди, виклики.
  • Неформальна іншомовна освіта: європейський та український досвід.
  • Навчання іноземних мов в епоху освіти 4.0 (штучного інтелекту): очікування та реальність.
  • Вивчення української мови як іноземної: перспективи та виклики.

Інфолист