Календар подій

Всеукраїнський круглий стіл «Сучасний заклад дошкільної освіти: лідерство, диджиталізація, майбутній капітал»

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

Пані та панове!

Маємо честь запросити вас до участі в роботі

Всеукраїнського круглого столу

«Сучасний заклад дошкільної освіти:

лідерство, диджиталізація, майбутній капітал»,

що відбудеться 19 жовтня 2023 року.

(змішаний формат заходу)

У Вас є чудова нагода ознайомитися з сучасними трендами в дошкільній освіті й дізнатися про:

• «дорожню карту» впровадження концептуальних підходів діяльності сучасного ЗДО;
  • сучасні тренди у підготовці вихователів ЗДО;
  • нейрофізіологічні особливості сучасних дітей раннього й дошкільного віку;
  • дієвий інструментарій створення розвивального середовища в ЗДО з урахуванням європейського досвіду.

Запрошуються: фахівці закладів дошкільної освіти, керівники та представники обласних і районних управлінь освіти, інститутів післядипломної освіти та інших наукових й освітніх інституцій, студенти та аспіранти спеціальності 012 Дошкільна освіта, а також усі, хто цікавиться актуальними проблемами дошкільної освіти.

Організатори заходу:

Підкомітет з питань раннього розвитку та дошкільної освіти Комітету Верховної ради України з питань освіти, науки та інновацій

Департамент освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

Національна академія педагогічних наук України

Щоб стати учасником заходу обов’язково зареєструйтеся тут:

Очний формат: https://forms.gle/iV4whSogfV5pUQQo6

Онлайн-формат: https://forms.gle/T3Ua7gXjHT6JfGeS6

Реєстрація відкрита до 10 жовтня 2023 року. Кількість місць обмежена.

Участь безкоштовна. Приємний бонус для учасників – сертифікат про підвищення кваліфікації (4 год.)

Телефон для зворотнього зв’язку: (068) 793-79-24

До зустрічі, колеги! Нам є що обговорити!