Календар подій

Запрошуємо до друку у науковому збірнику "Педагогічна освіта: теорія і практика. Психологія. Педагогіка"

Шановні колеги!

Педагогічний інститут Київського університету імені Бориса Грінченка запрошує Вас опублікувати статті у науковому збірнику «ПЕДАГОГІЧНА ОСВІТА: ТЕОРІЯ І ПРАКТИКА. ПСИХОЛОГІЯ. ПЕДАГОГІКА».

У збірнику розглядаються актуальні проблеми сучасної педагогічної та психологічної науки в історичному, методологічному, методичному аспектах, висвітлюються результати експериментальних педагогічних досліджень.

Науковому збірнику «Педагогічна освіта: теорія і практика. Психологія. Педагогіка» присвоєно міжнародні номери:  ISSN 2311–2409 (Print) ISSN 2412–2009 (Online) DOI: 10.28925/2311–2409. На всі статті, опубліковані в журналі, встановлюється цифровий ідентифікатор DOI, що забезпечує коректність цитування.

Науковий збірник індексується Google Scholar, Research Bible.

Наукове фахове видання «Педагогічна освіта: теорія і практика. Психологія. Педагогіка» включено до переліку наукових фахових видань України (Категорія «Б»), у яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора наук і доктора філософії (PhD) зі спеціальностей: 011 – «Освітні, педагогічні науки»; 012 – «Дошкільна освіта»; 013 – «Початкова освіта»; 015 – «Професійна освіта (за спеціалізаціями)») (Затверджено наказом Міністерства освіти і науки України №886  від 02.07.2020р.).

З більш детальною інформацією Ви можете ознайомитися на офіційному сайті наукового збірника «Педагогічна освіта: теорія і практика. Психологія. Педагогіка»: http://pedosvita.kubg.edu.ua/index.php/journal