ІІ Фестиваль-конкурс "Грінченківська весна"

Шановні здобувачі освіти, викладачі та співробітники

Київського університету імені Бориса Грінченка!

Запрошуємо стати учасником ІІ фестивалю-конкурсу «Грінченківська весна», який буде проходити з 12 квітня до 14 травня 2021 року.

Фестиваль-конкурс проводиться у двох категоріях – «Професіонали» та «Аматори» за напрямами:

-         образотворче та декоративно-прикладне мистецтво;

-         фотомистецтво;

-         музичне мистецтво;

-         хореографія;

-         театральне мистецтво;

-         оригінальний жанр;

-         літературна творчість;

-         журналістика;

-         медіа мистецтво;

-         спорт.

Фестиваль-конкурс «Грінченківська весна» проводиться дистанційно і безоплатно за номінаціями:

• Образотворче мистецтво (живопис, графіка).Учасники надсилають роботу з фотофіксацією в різних ракурсах та описом.
  • Декоративно-прикладне мистецтво (художня вишивка, народна та сувенірна іграшка, ліплення, паперова пластика тощо). Учасники надсилають роботу з фотофіксацією в різних ракурсах та описом.
  • Фотомистецтво (документальне фото, художня фотографія і прикладне фото(плакати, оформлення книг тощо).
  • Вокальне мистецтво (академічний, народний, естрадний, джазовий вокал). Учасники номінації готують один довільний конкурсний твір загальною тривалістю до 3,5 хв.
  • Інструментальне виконавство (фортепіано, струнно-смичкові інструменти, народні інструменти, духові та ударні інструменти тощо), (солісти, дуети, ансамблі), творча інтерпретація інструментальної мініатюри. Учасники номінації «Інструментальне виконавство» готують один довільний твір загальною тривалістю до 3,5 хв.
  • Хореографічне мистецтво (народно-стилізований танець, класичний танець, естрадний танець, спортивний танець, бальний танець, східний танець, сучасна хореографія, модерн, джаз-модерн, брейк-данс, вуличні танці тощо). Учасники номінації готують один довільний конкурсний твір загальною тривалістю до 3 хв.
  • Театральне мистецтво (театри естрадних мініатюр, театри ляльок, мімічні етюди тощо). Учасники готують один довільний номер загальною тривалістю до 4 хв.
  • Оригінальний жанр (стенд-ап мініатюра, шоу, акробатика, фокуси, клоунада, жонглювання, пародії, повітряна гімнастика, дресура тощо). Учасники готують один довільний номер загальною тривалістю до 3 хв.
  • Літературна творчість (власний твір), жанри – поезія, мала проза (тексти).
  • Журналістика (хроніка, інформація, інтерв'ю, репортаж, прес-опитування, коментар, стаття, бесіда, експеримент, огляд, замальовка, есе, нарис, фейлетон, памфлет, історія тощо).
  • Медіа мистецтво (комп’ютерна графіка, відео-арт, нет-арт, саунд-арт, медіа-перформанс, медіа-інсталяція, електрографія тощо).
  • Реклама (емблеми, графічні      матеріали,   слогани, соціальні постери, відеореклама для популяризації Університету Грінченка тощо).
  • Краща ФБ-сторінка структурного підрозділу.
  • Мотиваційний ролик (відеоматеріал до 3 хвилин).
  • Спорт (фітнес, фізична реабілітація, особистий рекорд тощо). Подається відеоматеріал до 5 хвилин.
  • Учасники фестивалю-конкурсу можуть подавати роботи/виступи в номінаціях, не зазначених у переліку.

Порядок проведення фестивалю-конкурсу:

1. Майбутні учасники фестивалю-конкурсу надсилають заявку та прикріплюють фото, відео-ролик своїх робіт/виступів, заповнюючи гугл-форму (за посиланням https://forms.gle/EZtNVY2JX4XFpxwo9) до 30 квітня 2021 року.

2. У зв’язку з епідемічними обмеженнями 2021 року допускаються фото, відеозаписи, створені в домашніх умовах.

3. Роботи, які подаються на Фестиваль-конкурс, мають бути виконані (підготовлені) впродовж року.

4.  У кожній номінації створюється журі з числа провідних фахівців Університету. Журі фестивалю-конкурсу переглядає/прослуховує всі допущені оргкомітетом до конкурсного відбору роботи/виступи учасників і визначає переможців у кожній номінації. Рішення журі оформлюється протоколом, є остаточним і обговоренню не підлягає. Журі має право не визначати переможців у деяких номінаціях, дискваліфікувати конкурсанта за невиконання умов Фестивалю-конкурсу; розподіляти нагороди між учасниками, присуджувати особливі відзнаки, нагороджувати спеціальними дипломами.

5. Допускається участь у конкурсі сімейних ансамблів або колективів, колективів кафедр, студентських груп або інших творчих об’єднань.

6. Учасники фестивалю-конкурсу можуть виступати як в одній так і в кількох номінаціях.

7. Усі вокальні, інструментальні номери, літературні твори виконуються напам’ять.

8. Критерії оцінювання поданих робіт (виступів) розробляє і протокольно затверджує журі в номінаціях.

9. Учасники конкурсу для визначення переможця в номінації «Глядацькі симпатії» можуть розміщувати власні матеріали на ФБ-сторінці під хештегом #Грінченківська_весна. Переможець визначатиметься за кількістю уподобань.

10. Конкурсанти нагороджуватимуться Дипломами учасника, а переможці в номінаціях – дипломами І, ІІ та ІІІ ступеня. Окремо буде визначений переможець у номінації «Глядацькі симпатії».

11. Переможці та, за бажанням, інші учасники фестивалю-конкурсу розміщують свої роботи/виступи в особистому профілі вікі-порталу Університету.