Календар подій

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО БАГАТОЖАНРОВИЙ ОНЛАЙН-КОНКУРС «УЧИТЕЛЬ – ЦЕ МИТЕЦЬ»

Педагогічний інститут

14 травня 2021 року           13:00

Інфpng

Мета і завдання

Багатожанровий конкурс «Учитель – це митець» спрямований на:

• виявлення кращих талановитих виконавців серед майбутніх педагогів;
  • підвищення художньої майстерності майбутніх педагогів;
  • залучення до вокального, театрального, інструментального мистецтва обдарованої молоді;
  • удосконалення професійної майстерності виконання художніх творів;
  • відродження, збереження і розвиток національної культури України;
  • покращення психологічного стану студентів і викладачів у період пандемії COVID-19.

Організаційні засади участі в онлайн-конкурсі

Організатор онлайн-конкурсу – кафедра початкової освіти. Конкурс відбудеться в онлайн-форматі 14 травня 2021 року  о 13:00 на платформі Google Meet.

Виступ кожного учасника загальною тривалістю до 5 хвилин.  ЖАНРИ:

• розмовний;
  • інструментальний;
  • вокальний;
  • декоративно-прикладне мистецтво (презентація своїх робіт у реальному часі).

В онлайн-конкурсі можуть брати участь студенти педагогічних спеціальностей Київського університету імені Бориса Грінченка, які виявили бажання продемонструвати свої творчі здібності.

Журі конкурсу та критерії оцінювання конкурсантів

Склад журі онлайн-конкурсу формується із членів педагогічного колективу, які викладають мистецькі дисципліни.

Журі оцінює учасників за 10-бальною шкалою. При оцінюванні враховується: загальне художнє враження, виконавська майстерність, технічність рухів, видовищність, оригінальність, артистизм.

За загальним підрахунком балів визначаються переможці конкурсу за кожною номінацією:

• гран-прі конкурсу;
  • лауреати І, ІІ, ІІІ ступенів.

Переможці  отримую диплом відповідного ступеня.

Кандидати на участь у конкурсі обов’язково мають заповнити:

Електронну реєстраційну форму учасника

Реєстрація відкрита до 10 травня 2021 року.  Всім учасникам  після 10 травня буде надіслано запрошення на відео конференцію в Google Meet, де вони зможуть продемонструвати свої творчі здібності. Якщо конкурсант бере участь у різних номінаціях онлайн-конкурсу, в реєстраційній формі учасника  необхідно зазначити ці номінації.

Фінансові умови

Участь у конкурсі БЕЗКОШТОВНА.

Організатори Багатожанрового  онлайн-конкурсу  «Учитель – це митець»:

Леся Порядченкочлен ТС «Асоціації діячів естрадного мистецтва України», лауреат Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри початкової освіти Київського університету імені Бориса Грінченка

Тел.:+38093-15-15-778

Роксолана ШпіцаЛауреат Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів, автор поетичної аудіо збірки «Кажіть слова любові за життя...», кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри початкової освіти Київського університету імені Бориса Грінченка

Тел.:  +38095-716-64-59