Календар подій

Засідання стипендіальної комісії Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка щодо нарахування додаткових балів до рейтингу успішності за наукову, науково-технічну, творчу, спортивну, громадську діяльність та корпоративну культуру відбудеться 27 січня 2021 року, об 11:00, у системі Google Meet*.

Документи, відповідно до наказу від 26.05.2017 р. № 350 про затвердження Переліку показників та балів у рейтингу успішності студентів за участь у науковій, науково-технічній, творчій, спортивній діяльності, громадському житті https://kubg.edu.ua/images/stories/Departaments/vdd/documenty/rozdil_10/nakaz_350_26.05.2017.pdf, необхідно надіслати на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 17:00 25 січня 2021 року, вказавши тему листа «Додаткові бали_ПІБ_шифр групи».

* Посилання на зустріч членам стипендіальної комісії буде надіслано 26.01.2021 року