«Академічна доброчесність здобувача вищої освіти: 10 кроків до самовдосконалення».

 147852369852147 31 жовтня 2023 року

 

  31 жовтня 2023 року за ініціативи Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених, Центру самопізнання і саморозвитку та Центру інноваційних освітніх технологій (ICR-клас) Факультету педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка спільно зі студентами наукового гуртка кафедри громадського здоров’я та соціальної медицини Навчально-наукового інституту громадського здоров'я та профілактичної медицини Національного медичного університету імені О.О. Богомольця було проведено майстер-клас «Академічна доброчесність здобувача вищої освіти: 10 кроків до самовдосконалення».

У перебігу майстерки учасники мали змогу ознайомитися із поняттям академічної доброчесності, особливостями реалізації принципів академічної доброчесності в університеті, докладно проаналізували види плагіату та способи їх запобігання в науковій діяльності.

До майстер-класу долучилось понад 70 учасників, серед яких студенти першого курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 012 Дошкільна освіта, студенти СНГ кафедри громадського здоров’я Навчально-наукового інституту громадського здоров'я та профілактичної медицини Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.

Модератори заходу: Світлана Паламар, заступник декана Факультету педагогічної освіти з наукової роботи; Борис Паламар, директор Навчально-наукового інституту громадського здоров'я та профілактичної медицини Національного медичного університету імені О.О. Богомольця; Олена Венгловська, доцент кафедри освітології та психолого-педагогічних наук, координатор Центру самопізнання та саморозвитку Факультету педагогічної освіти; Олександра Шкуренко, старший викладач кафедри початкової освіти, координатор Центру інноваційних освітніх технологій (ICR) Факультету педагогічної освіти; Марина Науменко, викладач кафедри дошкільної освіти, голова Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Факультету педагогічної освіти.

125874558966333

1661326683564536

 

14785236985478963

1478523699852147852

 

Факультет у соціальних мережах