Збори Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Факультету педагогічної освіти

12 10 23  10 жовтня 2023 року

10 жовтня 2023 року відбулися збори Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Факультету педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка.

На засіданні розглядалися питання:

• звіт Марини Науменко, голови НТСАДМВ Факультету педагогічної освіти за навчальний рік;
  • вибори голови та заступника голови НТСАДМВ Факультету педагогічної освіти;
  • призначення секретаря за поданням обраного голови НТСАДМВ Факультету педагогічної освіти.

Заслухавши звіт Марини Науменко про діяльність НТСАДМВ Факультету педагогічної освіти за звітний період та обговоривши перспективи діяльності товариства на наступний рік,  присутні одноголосно ухвалили звіт голови.

За результатами таємного голосування на посаду голови НТСАДМВ Факультету педагогічної освіти обрано  Марину Науменко, викладача кафедри дошкільної освіти; заступником голови обрано  Альону Слюнько, студентку третього курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, групи ДОб-1-21-4.0д, спеціальності 012 Дошкільна освіта.

За поданням обраного голови Марини Науменко, секретарем товариства призначено Тетяну Слюсаренко, студентку третього курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, групи ДОб-1-21-4.0д, спеціальності 012 Дошкільна освіта.

ВІТАЄМО молодих науковців! Щиро бажаємо продуктивної співпраці!

12 10 2023 3