Вебінар «Ресурси відкритого доступу як інструменти попередження академічної недоброчесності»

27.04.2023 Вебінар НТ колаж  27 квітня 2023 року

27 квітня 2023 року за ініціативою Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Факультету педагогічної освіти було проведено вебінар «Ресурси відкритого доступу як інструменти попередження академічної недоброчесності» для здобувачів першого (бакалаврського) та другого (магістерського) освітніх рівнів. Метою вебінару було - ознайомити здобувачів освіти з науковими базами даних, користування якими не потребує ліцензійних угод та передплати, а дозволяється вільне використання матеріалів, поширення та відтворення з навчальною чи науковою метою за умови дотримання правил цитування оригінальних творів. Також, у ході вебінару учасники мали змогу повправлятись у перевірці власних матеріалів за допомогою сервісів перевірки тексту на наявність текстових збігів та визначили правила їх використання у відкритому доступі.

Модератори заходу: Світлана Паламар, заступник декана з наукової роботи Факультету педагогічної освіти; Марина Науменко, викладач кафедри дошкільної освіти, голова Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Факультету педагогічної освіти.

27.04.2023 Вебінар НТ колаж