Конкурс наукових проєктів

image 5  22 травня 2022 року

27 травня 2022 члени Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Педагогічного інституту взяли участь у  Всеукраїнській науково-практичній онлайн-конференції «Дослідження молодих вчених: від ідеї до реалізації».

В рамках науково-практичної конференції був проведений Конкурс наукових проєктів. Студентами, аспірантами та молодими науковцями Педагогічного інституту були підготовлені проєкти, чотири з яких, пройшли відбірковий етап і були представлені на Конкурсі.

Напрям І. Наука та освіта: утвердження академічної доброчесності та наукової етики.

• “Fifty Shades of Copycat”: серія заходів, спрямованих на зменшення випадків порушень академічної доброчесності. Катерина Бровко, старша викладачка кафедри іноземних мов і методик їх навчання, докторка філософії; Альона Слюнько, студентка І курсу спеціальності 012 Дошкільна освіта.
  • Інстаграм-блог «Академічна доброчесність — запорука якісної освіти». Анна Патинок, студентка IV курсу спеціальності 013 Початкова освіта; Юлія Васько, Анастасія Яременко, Оксана Луцюк, Ольга Оголь, студентки ІІ курсу спеціальності 012 Дошкільна освіта.

Напрям ІІ. Наука та культура: збереження і популяризація історико-культурної спадщини.

• Школа маленьких дизайнерів українських жіночих прикрас «Українська врода». Яна Євченко, аспірантка I року навчання спеціальності 012 Дошкільна освіта Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка.

Напрям ІІІ. Наука та розвиток громад: соціальні проєкти з науковою ідеєю.

• Соціальний відеоролик «Не зважай на стереотипи – йди за покликом серця». Лія Жмак, Анна Сокальська, студентки V курсу спеціальності 012 Дошкільна освіта Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка.

За напрямом Наука та освіта: утвердження академічної доброчесності та наукової етики здобули перемогу (І місце) Катерина Бровко, старша викладачка кафедри іноземних мов і методик їх навчання, докторка філософії; Альона Слюнько, студентка І курсу спеціальності 012 Дошкільна освіта з проєктом       “Fifty Shades of Copycat”: серія заходів, спрямованих на зменшення випадків порушень академічної доброчесності.

За напрямом Наука та культура: збереження і популяризація історико-культурної спадщини здобула перемогу (ІІ місце) Яна Євченко, аспірантка I року навчання спеціальності 012 Дошкільна освіта Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка з проєктом Школа маленьких дизайнерів українських жіночих прикрас «Українська врода».

Вітаємо переможців! Дякуємо всім розробникам проєктів за активну участь та бажаємо подальших творчих і наукових досягнень!