Засідання Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Педагогічного інституту

2 copy copy copy copy copy copy copy copy copy  29 травня 2019 року

29 травня 2019 року відбулось засідання Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Педагогічного інституту, на якому було заслухано звіт голови Наукового товариства Яни Володимирівни Матюшинець за результатами роботи у 2018-2019 навчальному році.

Протягом 2018-2019 навчального року активом Наукового товариства Інституту було проведено ряд заходів, спрямованих на підвищення наукової активності студентів, серед яких круглий стіл, низка тренінгів, презентації наукових видань тощо.

Звіт голови Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Педагогічного інституту був схвалений присутніми на засіданні одноголосно.

Щиро дякуємо усім членам Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Педагогічного інституту за співпрацю та бажаємо подальших наукових звершень!