Презентація фахового електронного видання «Освітологічний дискурс»

2 copy  20 грудня 2018 року

20 грудня 2018 року Науковим товариством студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Педагогічного інституту було організовано зустріч зі співробітниками науково-дослідної лабораторії освітології Київського університету імені Бориса Грінченка.

Під час заходу для магістрантів спеціальностей «Дошкільна освіта» та «Початкова освіта» було презентовано  особливості підготовки статей у наукову періодику науково-дослідної лабораторії, зокрема фахового електронного видання «Освітологічний дискурс».

Усіх присутніх було ознайомлено з тематикою публікацій та вимогами до написання статей в електронному виданні.

Магістранти під час презентації електронного видання виявили зацікавленість та бажання поглибити знання щодо вимог до підготовки наукових публікацій.

Щиро дякуємо за співпрацю співробітникам НДЛ освітології!