Засідання Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Педагогічного інституту

TT    22 жовтня 2018 року

English version

Засідання Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Педагогічного інституту

22 жовтня 2018 року відбулося чергове засідання Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Педагогічного інституту.

На засіданні було заслухано звіт про діяльність Наукового товариства Педагогічного інституту за 2017-2018 н.р., представлений  Петрухан-Щербаковою Людмилою Юріївною, та визначено перспективи подальшої роботи.

На порядок денний було винесено питання переобрання голови, заступника та секретаря Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Педагогічного інституту.

За результатами таємного голосування головою Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Педагогічного інституту було обрано Матюшинець Яну Володимирівну, аспіранта, викладача кафедри педагогіки та психології; заступником голови – Кабанову Крістіну Юріївну, студентку V курсу, спеціальності «Педагогіка вищої школи»; cекретарем – Ляцевич Катерину Валентинівну, студентку II курсу, спеціальності «Початкова освіта».

Вітаємо новобраних колег! Бажаємо творчої наснаги та плідної наукової праці!