Освітологічні дебати на тему «Випускник ЗВО: диплом чи креатив?»

12 14 2017 debati copy14 грудня 2017 року

14 грудня 2017 року на базі Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка відбулися освітологічні дебати  на тему «Випускник ЗВО: диплом чи креатив?» за участі студентів Київського університету імені Бориса Грінченка та Національного університету харчових технологій.

На порядку денному зібрання були такі питання :

• Чи є диплом запорукою успішної кар’єри?
• Двієчник – це вирок чи можливість?
• Роль Soft Skills у кар’єрі сучасного випускника.
• Віртуальна екскурсія – не фантастика.
• Мотивація у виборі професії.
• Програмування та сучасний вчитель: фантастика чи реальність?
• Відгуки інших чи самооцінювання: що важливіше?

Експертами на дебатах стали:

Леонтьєва Інна, кандидат педагогічних, доцент кафедри теорії та історії педагогіки Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка.

Музика Олена, кандидат психологічних наук, доцент, доцент кафедри педагогіки і психології Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка.

Половіна Олена, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри дошкільної освіти Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка.

Організаційний комітет заходу:
Котенко Ольга, директор Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидат педагогічних наук, доцент.
Хоружа Людмила, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри теорії та історії педагогіки Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка.
Батечко Ніна, доктор педагогічних наук, доцент, завідувач НДЛ освітології Київського університету імені Бориса Грінченка.
Мельниченко Ольга, кандидат історичних наук, доцент, доцент кафедри теорії та історії педагогіки Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка.