Відкрита лекція професора Східно-Каролінського університету Наталії Сірої

06 09 2017 109 червня 2017 року

9 червня 2017 року Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Педагогічного інституту відвідало відкриту лекцію професора Наталії Сірої на тему: «Особливості наукової діяльності Університетів США: досвід Східно-Каролінського університету». Захід відбувся у Київському університеті імені Бориса Грінченка за підтримки Наукового товариства Університету та Факультету здоров'я, фізичного виховання і спорту.

Наталія Сіра розповіла про тенденції розвитку науки в США, особливості діяльності американських університетів, принципи та механізми присвоєння наукових ступенів і вчених звань науковцям, а також про публікаційну активність викладачів Східно-Каролінського університету.