Дебати "Успішність діяльності НТ: стратегії та ризики"

05 18 2017 naukove18 травня 2017 року

18 травня 2017 року у рамках Фестивалю науки та до Дня вишиванки команда Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Педагогічного інституту взяли участь у дебатах «Успішність діяльності Наукового товариства: стратегії та передбачувані ризики». Тематика заходу передбачала роботу за трьома напрямками: проблеми формування команди та організації роботи товариства; зовнішня діяльність Наукового товариства: співпраця з різними організаціями та навчальними закладами; мотиваційний аспект розвитку молодіжної науки в Університеті. Команди учасників складалися з студентів, аспірантів та молодих вчених з різних структурних підрозділів.
Усіх учасників об’єднав єдиний дух Дня вишиванки, шануючи традиції та звичаї, члени Наукового товариства прикрасили орнаментом «стратегій розвитку діяльності Наукового товариства» шаблони вишиванок, розмістивши їх на полотні карти України.