Інтелектуальний брейн-ринг «Гра патріотів»

01 15 2017 ololo15 грудня 2017 року

15 грудня 2017 року команда Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Університету Грінченка провела інтелектуальний брейн-ринг «Гра патріотів». Учасники проявили свою кмітливість, логіку та ерудицію у чотирьох раундах змагання. За підрахунками балів було очевидно, що всі добре орієнтуються у питаннях, що пов’язані з Україною, а саме: історія, географія, видатні постаті, традиції та культура. Найкраще впоралася команда Педагогічного інституту, яка здобула золоту статуетку переможця. Срібло виборола команда Історико-філософського факультету. Третє місце розділили учасники Факультету здоров’я, фізичного виховання та спорту і команда Університетського коледжу. Вітаємо наших переможців!