Тематична виставка документальної та художньої літератури, а також військових експонатів періоду Другої світової війни

08.05.201508 травня 2015 року

В університетському "Музеї українського побуту" в Педагогічному інституті проходить тематична виставка документальної та художньої літератури, а також військових експонатів періоду Другої світової війни.

Студенти з цікавістю і хвилюванням перечитують фронтові листи-трикутники, знайомляться з військовими квитками фронтовиків, довідками про поранення на фронті.

Особливу увагу студентів і школярів привертають солдатські каски, гільзи, баклажки, котелки, патронташі, пілотки.

Після кожної екскурсії всі роблять один висновок: війна – це горе, страх, смерть, які ніколи не повинні повторитися.

Сьогодні Україна змушена захищатися в боях з російським агресором, але ми обов’язково переможемо, бо це наша земля, наша свобода і наша незалежність.

Перемогли 70 років тому, переможемо й зараз.