05.06.201506 травня 2015 року

06 травня 2015 року відбулася студентська Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція «Розвиток особистості молодшого школяра: сучасні реалії та перспективи», організатором якої став ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника».
    Співорганізатори конференції – Г. І. Іванюк – доктор педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри педагогіки і психології; С.М. Мартиненко – доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри початкової освіти та методик гуманітарних дисциплін Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка.
     На пленарному засіданні в online форматі виступили студенти Педагогічного інституту спеціальності «Початкова освіта»:
 Надія Власик із повідомленням «Інноваційні педагогічні технології у початковій школі: теорія і практика» (науковий керівник – доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри початкової освіти та методик гуманітарних дисциплін С. М. Мартиненко);
 Оксана Пукас – «Діагностичні методики вивчення розумового розвитку молодших школярів» (науковий керівник – викладач кафедри педагогіки і психології І. М. Новик)
 Ольга Топольницька – «Оцінювання першокласників як психологічне поглажування» (науковий керівник –кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології і педагогіки О.О. Музика).

Усім учасникам студентської науково-практичної конференції бажаємо невичерпної енергії у науковому пошуку, нових креативних ідей та їх успішної реалізації. Нехай усі наукові починання будуть успішними!

Програма науково-практичної конференції...