Ознайомлення з роботою науковців Інституту проблем виховання НАПН України

04.27.201527 квітня 2015 року

27 квітня 2015 року під керівництвом професора кафедри початкової освіти та методик природничо-математичних дисциплін Кравченко Т.В. студенти-практиканти другого року навчання ОКР «Магістр» зі спеціальності «Початкова освіта» познайомилися з роботою науковців Інституту проблем виховання НАПН України.

Студенти-практиканти багато дізналися цікавого щодо лабораторій інституту, які наполегливо працюють за різними напрямками виховання та науковими проблемами, що вони досліджують.

Вчений секретар Докукіна О. М. , кандидат педагогічних наук, старший науковий співробітник Інституту проблем виховання НАПН України познайомила студентів  зі скринькою наукових публікацій інституту. Студенти-магістранти активно задавали питання щодо тематики лабораторій, відділу аспірантури, що працює при Інституті проблем НАПН України. Особливо студентів-практикантів зацікавило: розробка – екологічного календаря Лабораторії екологічного виховання НАПН України, співпраця Лабораторії превентивного виховання з ЮНЕСКО (завідувач Ожихівська В. М.), програма наукового-дослідження на тему: «Військово-патріотичне виховання учнів загальноосвітніх навчальних закладів у позакласній роботі» Лабораторії фізичного розвитку та інше.