Відкрите семінарське заняття Сухопари І.Г.

04.29.2015 231 березня 2015 року

31 березня 2015 року старшим викладачем кафедри початкової освіти та методик гуманітарних дисциплін Сухопарою І. Г. було проведено відкрите семінарське заняття проводилось з навчальної дисципліни «Виховання толерантності в учнів початкових класів» для студентів ІV курсу денної форми навчання ОКР «бакалавр» напрям підготовки «Початкова освіта».

Тема заняття: «Толерантність як складова професійної компетентності вчителя початкової школи».

На семінарі студенти під час парної, групової та індивідуальної роботи з’ясували сутність поняття «толерантність педагога», його складові, ознаки толерантного педагога, типи взаємодії, які сприяють толерантності.

Присутні високо оцінили проведене заняття, побажали студентам та викладачу подальшої плідної роботи.