Зустріч із науковцями відділу початкової освіти Інституту педагогіки НАПН України

04.22.201522 квітня 2015 року

Хто думає про науку, той любить її, а хто

любить її, той ніколи не перестає вчитися…

Г.С. Сковорода

22 квітня 2015 року в межах науково-дослідної практики студентів VІ курсу ОКР «Магістр» спеціальності «Початкова освіта» групи ПОм-1-13-2.0д, які закріплені за кафедрою початкової освіти та методик гуманітарних дисциплін, відбулася зустріч із науковцями відділу початкової освіти Інституту педагогіки НАПН України, зокрема: А.Д. Цимбалару – завідувачем відділу, старшим науковим співробітником, доктором педагогічних наук, М.С. Вашуленком – головним науковим співробітником, доктором педагогічних наук, професором дійсним членом НАПН України, К.І. Пономарьовою – провідним науковим співробітником, кандидатом педагогічних наук.

Студенти-магістранти ознайомилися зі структурою та напрямами   наукових досліджень відділу початкової освіти, науковими доробками співробітників, особливостями проведення цілісного наукового дослідження з фахових проблем.

Висловлюємо щиру вдячність співробітникам відділу початкової освіти за цікаву і змістовну зустріч.