Семінар-практикум «Методична палітра сучасного вихователя»

04.21.201521 квітня 2015 року

21 квітня 2015 року у Педагогічному інституті, в рамках тижня кафедр початкової освіти та методик природничо-математичних дисциплін і дошкільної освіти, відбувся черговий майстер-клас в рамках постійнодіючого семінару-практикуму «Методична палітра сучасного вихователя» для вчителів початкової школи м. Києва за участі провідних вчених галузі. Модераторами заходу були: Наталія ГАВРИШ, головний науковий співробітник лабораторії дошкільного виховання Інституту проблем виховання НАПН України, професор кафедри дошкільної та початкової освіти Луганського національного педагогічного університету імені Т. Шевченка, д-р пед. наук; Ганна БЄЛЄНЬКА,заступник директора з наукової роботи Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка, д-р пед. наук, професор кафедри дошкільної освіти; Марина МАШОВЕЦЬ, заступник директора з науково-методичної та навчальної роботи Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка, канд. пед. наук, професор кафедри дошкільної освіти.

Кафедри висловлюють подяку учасникам заходу та запрошують до нових зустрічей. Слідкуйте за анонсом наступних заходів на нашому сайті.