«Грінченківська весна» в Педагогічному інституті

04.03.201503 квітня 2015 року

Із приходом весни оживає все навколо, вдягається в пишні зелені шати, розквітає, пробуджує душу і потяг до прекрасного!

У рамках проекту Київського університету імені Бориса Грінченка «Грінченківська весна» Педагогічний інститут не лишився осторонь цього теплого світлого пробудження і милування. Зусиллями співробітників і студентів Інституту продовжено впорядковування внутрішнього дворика – він із кожним днем все більше перетворюється на затишний куточок, де можна провести заняття зі студентами, відпочити, поспілкуватися, насолодитися гармонією природи. Сьогодні його вже прикрашають нові зручні лави, вази для квітів, ліхтарики на сонячних батареях...

Молодий яблуневий і персиковий сад набирається сили на університетських просторах. Тепле сонечко зігріває майбутній урожай.

Милує око стадіон «Русанівець», що зусиллям студентів і викладачів Педагогічного інституту перетворився на веселий, яскравий, зелений газон та став улюбленим місцем прогулянок студентів і місцевих мешканців.