Толока на стадіоні «Русанівець»

03.28.201528 березня 2015 року

У суботу 28 березня 2015 року на стадіоні «Русанівець» було багатолюдно. Тут зібралися небайдужі люди не для того, щоб поганяти м’яча чи побігати наперегони… Студенти і викладачі Педагогічного інституту на чолі з проректором Київського університету імені Бориса Грінченка Олексієм Борисовичем Жильцовим провели толоку - загрібали, підмітали, виносили весь рукотворний непотріб і природні залишки, які місцями перетворилися на сміттєзвалище… Наші старання допомогли природі сповна дихнути животворним весняним повітрям, а вона з вдячністю подарувала нам миловидну зелень першої весняної травички. Також хочеться відзначити, що вже традиційно разом із грінченківцями на одному полі працювала команда депутата Київської міської ради Олеся Маляревича. Разом – сила!